Inzero

   
  km Cena     €

Ako úspešne inzerovať

Ak chcete rýchlo predať vami inzerovaný produkt, je nutné dodržať niekoľko zásad. V prípade úspešného inzerátu je kľúčový nadpis. Ten častokrát rozhoduje o tom, či potenciálny záujemca na inzerát klikne. Nadpis úspešného inzerátu by mal záujemcov zlákať hneď po prečítaní. Je vhodné, keď doň okrem názvu produktu vyzdvihnete aj jeho vlastnosť, napríklad “spoľahlivý, nový, výkonný, kvalitný, málo používaný” a pod. 

 

 

Inzerát dopĺňa aj titulná fotografia, na ktorú miera oči potenciálnych záujemcov buď po prečítaní nadpisu, alebo dokonca ešte predtým. Malo by na nej byť jasne odfotené to, čo predávate. Pekná a dobre viditeľná fotografia produktu je jedným z hlavných lákadiel inzerátu. Po kliknutí sa záujemcovia dostanú na text. Jeho znenie necháva portál inzero.sk na vás. Ak chcete zaujať, text by mal mať ideálnu dĺžku. Je potrebné, aby obsahoval všetky dôležité informácie o tom, čo predávate - stav, vlastnosti, prípadný popis vád a podobne. Pri písaní textu inzerátu sa naň snažte pozerať tak, ako by ste boli kupujúci. Napíšte všetko to, čo by vás zaujímalo. Vyhnite sa gramatickým chybám, ktoré pôsobia neseriózne. 

 

Inzerát doplňte fotografiami, čím atraktívnejšie budú vyzerať, tým máte väčšiu šancu, že prilákate kupujúcich. Snažte sa však produkt nafotiť reálne, nefabulujte a nezavádzajte. V prípade, že obsahuje nejaké vizuálne vady, je potrebné, aby ste ich zreteľne odfotili. Inzerát je nutné pridať do správnej kategórie. Ak ho zaradíte zle, šanca na predaj je mizivá. Jednou z najdôležitejších vecí je tiež to, kde svoj produkt predávate. Najlepšou možnosťou je portál, ktorý navštevuje veľa ľudí, čím inzero.sk určite je.